Benzínový krovinorez solo by AL-KO 120
  • Benzínový krovinorez solo by AL-KO 120

Benzínový krovinorez solo by AL-KO 120

 

Doručenie zásielky

 

Vrátenie tovaru

  • Šikovná motorová kosa s veľkým ťahom, s enormnou rezervou sily
  • 2-taktný motor s Easy-Start a odstredivou spojkou
  • Bezpečné, precízne a neunavujúce vedenie ľahko nastaviteľným držadlom typu „bike“ a komfortným nosným popruhom s ochranou bokov
  • Strunová cievka s automatickým nastavovaním (Tipp-automatika) a robustný kovový trojzubec v dodávke
  • Silná proti divokému porastu a a nepoddajným kríkom

Perfektné výsledky kosenia pre náročných majiteľov záhrad a hobby-záhradníkov. To je charakteristické pre benzínové krovinorezy solo by AL-KO, naše robustné, enormne silné a všestranné špičkové stroje v kategórii kosenie trávy.


solo by AL-KO 120 – silný výkon v kombinácii s veľkým komfortom obsluhy

Kosiť nezávisle, obsluhovať efektívne a jednoducho: benzínový motorový krovinorez solo by AL-KO 120 presviedča ako silný a kompaktný perfektnými výsledkami kosenia v osvedčenej kvalite solo by AL-KO.
Vďaka systému Easy-Start, odstredivej spojke, ľahkej manipulácii s držadlom typu „bike“ s integrovanými ovládacími prvkami, nosnému popruhu šetriacemu pri práci chrbát, ako aj vďaka optimálnej vyváženosti stroja, je možný hladký priebeh prevádzky v prirodzenom pracovnom postoji. Navyše údržba stroja je ľahká a zámena dvoch priložených rezných hlavíc – robustného kovového trojzubca a strunovej hlavice ( šírka záberu 25 resp. 41 cm) – ide rýchlo od ruky.
So silným motorom a veľkou palivovou nádržou je solo by AL-KO 120 Váš spoľahlivý pomocník aj pre dlhšie nasadenie. Svoj výkon plne realizuje pri kosení a čistení od vysokých tráv, ako aj pri razantnom postupe v nepoddajných divokých porastoch. Je dobrý aj na veľkých plochách a na väčšie vzdialenosti.
Pri profesionálnej vybavenosti držadlom typu „bike“, ktoré môžete individuálne nastaviť podľa Vašej telesnej výšky a vďaka nosnému popruhu sa Vám bude dariť viesť kosu aj pri dlhšom kosení jednoducho a bezpečne. Jednoduché otočenie držadla navyše umožňuje pohodlnú prepravu a priestorovo úsporné uskladnenie.


Technické detaily solo by AL-KO 120

Pri tejto silnej motorovej kose budete profitovať z 1,1 kW 2-taktného motora (42,7 cm3) najnovšej generácie s rýchlym štartom, z robustnej konštrukcie, profesionálnych ovládacích prvkov ako pri veľkých strojoch, ako aj z všestrannosti a ľahkej údržby typickej pre všetky stroje solo by AL-KO.
Vďaka pohodlnému a bezpečnému vedeniu stroja pomocou ergonomického držadla typu „bike“ s integrovanými, dobre prístupnými ovládacími prvkami, ako aj vďaka optimálnej vyváženosti a stabilite stroja (hrubostenná hliníková tyč) budete vykonávať aj dlhšie trvajúce kosenie a dočisťovanie na trávniku, vo vysokej tráve alebo nepoddajnom kroví bez námahy v správnom postoji. Dvojitý nosný popruh s ochranou bokov Vám navyše poskytne výrazné odľahčenie v priebehu práce, zvýšený komfort nosenia a podporu pri bezpečnom zaobchádzaní s motorovou kosou.
Táto obratná motorová kosa Vám ponúka vysokú flexibilitu použitia, pretože súčasťou dodávky sú dve rezné hlavice: nadstavec s robustným 25 cm kovovým trojzubcom a veľká šetrná strunová hlavicu so šírkou záberu 41 cm. Pri nej využijete Tipp-automatiku, aby ste bez námahy nastavovali optimálnu dĺžku struny počas prevádzky (hlavicou vyžínača jednoducho klepnete o zem).
Rázny postup pri nepoddajných divokých porastoch. Nezávislý od času potrebného na nabitie akumulátora, dĺžky káblov a spleti káblov – Vaše plus na veľkých plochách trávnika, v parkoch a obzvlášť na voľnom priestranstve.


solo by AL-KO 120 – kúpiť & alternatívy

solo by AL-KO 120 môžete kúpiť v našom e-shope alebo u odborného predajcu. Je to perfektný produkt, ak hľadáte silný benzínový motorový krovinorez s veľkým komfortom obsluhy pre Vašu záhradu alebo väčšie plochy. Na prípravu benzínovej zmesi odporúčame samomiešací olej so zníženou dymivosťou – univerzálny olej pre 2-taktné motory AL-KO (Art. 112896).
Ak hľadáte cenovo výhodný základný model , odporúčame Vám solo by AL-KO 116. Ešte väčší výkon motora pri nízkych vibráciách ponúkajú modely 130 H, 132 a 141. Náš multitalent 5-in-1 s vymeniteľnými nástrojmi je solo by AL-KO 107 L-S.


Naše výhody pre Vás

Prémiový dodací systém AL-KO: naše produkty solo by AL-KO sú dodávané prostredníctvom našich stacionárnych regionálnych odborných predajcov. Náš prémiový dodací systém zahŕňa dodanie zmontovaného produktu až do Vašej záhrady, ako aj poučenie o obsluhe stroja pripraveného na prevádzku. > weiterlesen

"""
ALK127153