Benzínový krovinorez AL-KO BC 4535 II-S Premium
  • Benzínový krovinorez AL-KO BC 4535 II-S Premium

Benzínový krovinorez AL-KO BC 4535 II-S Premium

 

Doručenie zásielky

 

Vrátenie tovaru

  • Silná motorová kosa pre nezávislú prácu
  • Silný 2-taktný motor s veľkou rezervou sily
  • Bezpečná, precízna a nenamáhajúca práca s nastaviteľným držadlom typu „bike“ a pohodlným dvojitým nosným popruhom s ochranou bokov
  • Kovový chránič nádrže pre vysokú bezpečnosť & dlhú životnosť; jednoduchá preprava a uskladnenie vďaka rozložiteľnej tyči
  • Cievka so strunou & robustný kovový trojzubec v dodávke

Kosenie bez námahy pri bezpečnom vedení, s vysokým komfortom nosenia a maximálnou ochranou. To je charakteristické pre benzínové motorové kosy AL-KO radu Premium – naše flexibilné, mimoriadne silné špičkové modely v kategórii kosenie trávy.


AL-KO BC 4535 II-S Premium – vysoký výkon s extra komfortom nosenia & ochranou

Kosiť nezávisle, kde chcete: AL-KO BC 4535 II-S boduje rýchlymi, efektívnymi výsledkami kosenia v osvedčenej kvalite AL-KO. Táto benzínová motorová kosa so šírkou záberu 41 cm (rezná struna) resp. 25 cm (kovový nôž) robí svoju prácu bez kábla a času potrebného na nabitie akumulátora vo väčších záhradách, na lúkach, vo svahoch a všade tam, kde nemôžete použiť svoju kosačku a kde je potrebné poriadne zabrať.
Aby ste mohli pracovať bezpečne a bez únavy, motorová kosa je vybavená držadlom typu „bike“, ktoré môžete nastaviť podľa Vašej telesnej výšky a Tipp-automatikou pre vždy optimálnu dĺžku struny (okrem prevádzky s nožom). Váš dvojito fixovaný nosný popruh s ochranou bokov Vám umožňuje nosiť BC 4535 II-S pohodlne aj pri dlhšom kosení a poskytuje Vám pri vedení maximálnu bezpečnosť.


Robustný kovový chránič nádrže garantuje dlhú životnosť a je extra príspevkom k ochrane životného prostredia.
Ďalším plusovým bodom pre Vašu flexibilitu je rozložiteľná tyč modelu II-S, ktorá veľmi zjednodušuje uskladnenie a prepravu stroja.

Technické detaily AL-KO BC 4535 II-S Premium

S touto motorovou kosou so silným 1,1 kW 2-taktným motorom najnovšej generácie s ľahkým štartom a optimalizovanou spotrebou disponujete silákom, ktorého budete ako začiatočník alebo hobby-záhradník obsluhovať pohodlne a bezpečne. Vďaka jeho ťažnej sile si poradíte v každom teréne – či už na veľkých plochách trávnika, vo vysokej tráve, pri živých plotoch a vo svahoch, ako aj v hustom kroví.
Praktické: rozložiteľná tyč umožňuje priestorovo úsporné uskladnenie a jednoduchú prepravu. Všestranný vďaka vymeniteľnej hlavici: šetrnú strunovú hlavicu so šírkou záberu 41 cm možno obratom ruky zameniť za priložený 25 cm kovový nôž – pre ľahký postup aj v ťažkom teréne! Jednoduchá manipulácia s nastaviteľným ergonomicky tvarovaným držadlom typu „bike“, na ktorom sú všetky ovládacie prvky a nastaviteľným komfortným dvojitým nosným popruhom zaručujú efektívnu prácu a rýchle výsledky kosenia na veľkých plochách ako aj popri plotoch a múroch. Pomocou Tipp-automatiky ľahko nastavíte optimálnu dĺžku struny počas kosenia tak, že jednoducho klepnete hlavicou vyžínača o zem (okrem prevádzky s nožom). Vďaka vypolstrovanej tyči je možná práca s minimálnym vibráciami. Robustná uhlová prevodovka znamená dlhú životnosť.
Efektívne kosenie na veľkých plochách: naplnená nádrž 1 l vystačí na kosenie veľkej plochy trávnika bez prerušenia. Bez závislosti od času potrebého na nabitie akumulátora a bez spleti káblov – Vaše plus na trávnikoch s veľkou plochou a na odľahlých plochách.
Pre Vašu bezpečnosť a pre životné prostredie: aj keď má BC 4535 II-S silný benzínový motor, môžu ho začiatočníci a hobby-záhradníci vďaka ergonomickej konštrukcii, optimálnemu rozloženiu hmotnosti a extra pohodlným držadlám a nosným prvkom ovládať rovnako ľahko, ako aj bezpečne a efektívne.
Poznámka: údaje o veľkosti plochy sa môžu líšiť v závislosti od charakteru koseného materiálu (výška trávy, hustota trávy, stupeň vlhkosti, atď.).


AL-KO BC 4535 II-S Premium – kúpiť & alternatívy

AL-KO BC 4535 II-S môžete kúpiť v našom e-shope alebo u odborného predajcu. Je to perfektný produkt, ak hľadáte špičkový model medzi výkonnými a komfortnými a rozložiteľnými benzínovými motorovými kosami s reznou strunou a kovovým nožom pre maximálnu flexibilitu v záhrade a pre veľké resp. náročnejšie plochy. Na výrobu benzínovej zmesi odporúčame samomiešací olej so zníženou dymivosťou – univerzálny olej pre 2-taktné motory AL-KO (Art. 112896).
Ak nepotrebujete rozložiteľnú tyč, v ponuke je štandardný variant BC 4535 II. Ak hľadáte skôr ľahkú, cenovo výhodnú motorovú kosu so strunovou hlavicou, odporúčame Vám produktové rady AL-KO Classic a Comfort. A na veľmi precíznu prácu na jemných okrajoch trávnika a v malých, členitých záhradách sa vyplatí pozrieť si modely vyžínačov AL-KO.

ALK112940