Benzínová kosačka solo by AL-KO 5239 SP-A
  • Benzínová kosačka solo by AL-KO 5239 SP-A

Benzínová kosačka solo by AL-KO 5239 SP-A

 

Doručenie zásielky

 

Vrátenie tovaru

  • 1-rýchlostný pohon kolies pre ľahký priebeh
  • Robustný kryt z oceľového plechu na dlhú životnosť
  • Ergonomicky tvarovaná riadidlá pre kosenie trávnika bez únavy
  • 65 l zberný kôš s ukazovateľom hladiny
  • Kolesá s guľôčkovým ložiskom XXL pre ľahké tlačenie
  • Pohodlné centrálne nastavenie výšky kosenia

Benzínové kosačky na trávu solo by AL-KO, ktoré sú k dispozícii iba od špecializovaných predajcov alebo v internetovom obchode AL-KO, ponúkajú vysoký komfort a vyznačujú sa najlepšou kvalitou a trvanlivosťou.


Benzínová kosačka solo by AL-KO 5239 SP-A

Základný model v triede kosačky 51 cm. Kvalita a trvanlivosť sú s týmto produktom zaručené vďaka hlavným cieľom „skonštruované v Nemecku“ a „vyrobené v Rakúsku“. Spoľahlivosť nie je pre solo by AL-KO 5239 SP-A cudzí.


Technické detaily benzínovej kosačky na trávu solo by AL-KO 5239 SP-A

S kosiacou šírkou 51 cm je benzínová kosačka na trávu samostatne od AL-KO 5239 SP-A ideálnym partnerom pre veľké záhrady s rozlohou cca 1800 m². Centrálnu výšku rezu je možné nastaviť centrálne od 30 mm do 80 mm. Motor AL-KO Pro s výkonom 2,6 kW s technológiou OHV dosahuje vynikajúcou účinnosťou vďaka spätným ventilom. To dáva benzínovej kosačke na trávu viac výkonu s menšou spotrebou a vďaka systému QuickStart sa dá tiež ľahko a rýchlo spustiť. Jednorýchlostný pohon kolies zaisťuje ľahký priebeh. S touto benzínovou kosačkou na trávu a funkciou 3INONE je možné kosenie, chytanie a mulčovanie. Veľké kolesá XXL a ergonomicky tvarovaná rukoväť zvyšujú pohodlie pri obsluhe sóla pomocou AL-KO 5239 SP-A. Vďaka dobrej aerodynamike krytu umožňuje vysoká a stabilná konštrukcia z oceľového plechu zachytenie trávy obzvlášť efektívne. To končí v 65 l tkaninovom koši.


Kúpte si benzínovú kosačku na trávu 5239 SP-A a alternatívy

Jednoducho si kúpte benzínovú kosačku na trávu solo by AL-KO 5239 SP-A v našom online obchode s prémiovými službami alebo nájdite predajcu vo vašom okolí. Benzínová kosačka solo by AL-KO 5239 SP-A predstavuje efektívnu podporu vašej záhrady za atraktívnu cenu.Chceli by ste benzínovú kosačku na trávu s motorom Briggs & Stratton? Potom odporúčame benzínovú kosačku na trávu solo by AL-KO 4738 SP.

ALK127535