Benzínová kosačka solo by AL-KO 5210 SP-A
  • Benzínová kosačka solo by AL-KO 5210 SP-A

Benzínová kosačka solo by AL-KO 5210 SP-A

 

Doručenie zásielky

 

Vrátenie tovaru

  • Odolné puzdro z oceľového plechu pre dlhú životnosť s vynikajúcimi vlastnosťami kosenia a zachytávania
  • Úsporný pohon zadných kolies
  • 4IN1funkcia (kosenie, lov, mulčovanie, bočný výboj)
  • Ergonomicky tvarovaná riadidlá pre kosenie trávnika bez únavy
  • 60 l zberný kôš s indikátorom hladiny a vyprázdňovaním veľkých škatúľ
  • Kolesá s guľôčkovým ložiskom pre ľahké tlačenie

Benzínové kosačky na trávu solo by AL-KO, ktoré sú k dispozícii iba od špecializovaných predajcov, ponúkajú vysoký stupeň pohodlia a vyznačujú sa najlepšou kvalitou a trvanlivosťou.


Benzínová kosačka solo by AL-KO 5210 SP-A

Robustná, výkonná benzínová kosačka na trávu. Kvalita a trvanlivosť sú s týmto produktom zaručené vďaka hlavným cieľom „skonštruované v Nemecku“ a „vyrobené v Rakúsku“. Spoľahlivosť nie je pre solo by AL-KO 5210 SP-A cudzí.


Technické podrobnosti benzínovej kosačky na trávu solo by AL-KO 5210 SP-A

S kosiacou šírkou 51 cm je benzínová kosačka na trávu samostatne od AL-KO 5210 SP-A ideálnym partnerom pre stredne veľké záhrady s rozlohou cca 1800 m². Výška kosenia môže byť nastavená 7-krát centrálne z 30 mm na 80 mm. Motor AL-KO Pro s výkonom 2,1 kW s technológiou OHV dosahuje vynikajúcou účinnosťou vďaka spätným ventilom. Veľké guľôčkové kolesá a ergonomicky tvarovaná rukoväť zvyšujú pohodlie pri ovládaní sóla pomocou AL-KO 5210 SP-A. Vďaka 1-stupňovému pohonu kolies a plynulo bežiacim kolesám je pokrok v záhrade bez námahy. Funkcia 4IN1 ponúka kosenie, chytanie, mulčovanie a bočné vyprázdňovanie trávnika. Vďaka dobrej aerodynamike krytu umožňuje vysoká a stabilná konštrukcia z oceľového plechu zachytenie trávy obzvlášť efektívne. To končí v 60 l plastovom zbernom koši.


Kúpte si benzínovú kosačku na trávu solo by AL-KO 5210 SP-A a alternatívy

Jednoducho si kúpte benzínovú kosačku na trávu solo by AL-KO 5210 SP-A v našom online obchode s prémiovým servisom alebo vyhľadajte špecializovaného predajcu vo vašom okolí. Benzínová kosačka solo by AL-KO 5210 SP-A predstavuje efektívnu podporu vašej záhrady za atraktívnu cenu.
Chceli by ste benzínovú kosačku na trávu bez bočného výboja? Potom odporúčame benzínovú kosačku na trávu solo by AL-KO 4710 SP-A.


ALK127582