Benzínová kosačka solo by AL-KO 4858 VS Alu
  • Benzínová kosačka solo by AL-KO 4858 VS Alu

Benzínová kosačka solo by AL-KO 4858 VS Alu

 

Doručenie zásielky

 

Vrátenie tovaru

  • Robustné tlakovo liate hliníkové puzdro
  • Pohon kolies s reguláciou otáčok
  • XXL guličkové kolesá pre ľahký priebeh
  • Exkluzívna vodiaca lišta - ergonomicky tvarovaná
  • Inštalácia mnohých vysoko kvalitných hliníkových komponentov

Robustné agregáty vyrobené z hliníka s kompletným vybavením: Jedná sa o sólové kosačky na trávu AL-KO s hliníkovým benzínom, ktoré sú k dispozícii v špecializovaných predajniach. Od odborníkov pre profesionálov.


Benzínová kosačka solo od AL-KO 4858 VS Alu

Kompaktná hliníková kosačka na trávu ponúka mnoho výhod profesionálnej série: Výrobný proces „skonštruovaný v Nemecku“ a „vyrobený v Rakúsku“ sľubuje najvyššiu kvalitu. Tlakovo liate hliníkové puzdro zaručuje dlhú životnosť, ktorá je extrémne neovplyvnená nárazmi, je torzná a nehrdzavejúca a príjemne izoluje hluk. Benzínová kosačka solo od AL-KO 4858 VS Alu je ideálnym partnerom pre ambicióznych záhradníkov.


Technické podrobnosti benzínové kosačky solo od AL-KO 4858 VS Alu

So šírkou záberu 48 cm je benzínová kosačka na trávu od AL-KO 4858 VS Alu mimoriadne efektívna aj pri kosení veľkých trávnikov s rozlohou cca 1 400 m². Výška odrezkov na trávu môže byť nastavená centrálne v 6 krokoch od 30 mm do 85 mm. Benzínová kosačka na trávu je poháňaná motorom Briggs & Stratton s výkonom 2,5 kW, ktorý tiež dodáva energiu pre pohon kolies. Guličkové XXL pneumatiky s protišmykovým profilom zabezpečujú ľahký priebeh na akomkoľvek teréne a povrchu. Vďaka funkcii 4INONE môžete kosiť a chytať trávu pomocou benzínovej kosačky na trávu, ale tiež ju môžete priamo vysunúť zo strany alebo mulčovať. Kokpit zapôsobí ľahko dostupnými ovládacími prvkami a pohodlnou oblasťou uchopenia, ktorá je pogumovaná. Vďaka špeciálnemu tvaru krytu, ktorý ponúka benzínovej kosačke na trávu vysoký vyprázdňovací kanál, plnenie 75 l zbernej skrinky na textílie funguje obzvlášť dobre. Použitie mnohých hliníkových komponentov, ako sú napr B. Spojenie riadidiel, predná rukoväť a nastavenie výšky riadidiel dopĺňajú túto kosačku s úplným vybavením.


Kúpte si benzínovú kosačku na trávu solo od AL-KO 4858 VS Alu a alternatívy

Jednoducho si kúpte benzínovú kosačku na trávu solo od AL-KO 4858 VS Alu v našom online obchode s prémiovými službami alebo nájdite predajcu vo vašom okolí. Samostatná benzínová kosačka na trávu od AL-KO 4858 VS Alu predstavuje účinnú podporu pri starostlivosti o váš trávnik.Chceli by ste benzínovú kosačku na trávu so šírkou záberu 52 cm a meniteľným pohonom kolies? Potom odporúčame benzínovú kosačku na trávu solo od AL-KO 5378 VS Alu.

ALK127449