Benzínová kosačka solo by AL-KO 4738 SP-A
  • Benzínová kosačka solo by AL-KO 4738 SP-A

Benzínová kosačka solo by AL-KO 4738 SP-A

 

Doručenie zásielky

 

Vrátenie tovaru

  • 1-rýchlostný pohon kolies pre ľahký priebeh
  • Odolné puzdro z oceľového plechu na dlhú životnosť
  • Ergonomicky tvarovaná riadidlá pre kosenie trávnika bez únavy
  • 65 l zberný kôš s ukazovateľom hladiny
  • Kolesá XXL pre ľahký priebeh / li>

Benzínové kosačky na trávu solo by AL-KO, ktoré sú k dispozícii iba v špecializovaných predajniach a v internetovom obchode, ponúkajú vysoký stupeň pohodlia a vyznačujú sa najlepšou kvalitou a trvanlivosťou.


Benzínová kosačka solo by AL-KO 4738 SP-A

Robustná, výkonná benzínová kosačka s pohonom kolies. Kvalita a trvanlivosť sú s týmto produktom zaručené vďaka hlavným cieľom „skonštruované v Nemecku“ a „vyrobené v Rakúsku“. Spoľahlivosť nie je pre solo by AL-KO 4738 SP-A cudzia, ale patrí do tejto benzínovej kosačky, ako je motorový olej a benzín.


Technické podrobnosti benzínovej kosačky na trávu solo by AL-KO 4738 SP-A

S kosiacou šírkou 46 cm je benzínová kosačka na trávu samostatne od AL-KO 4738 SP-A ideálnym partnerom pre stredne veľké záhrady s rozlohou cca 1400 m². Centrálnu výšku rezu je možné nastaviť 7 krát od 30 mm do 80 mm. Motor AL-KO Pro s výkonom 2,1 kW s technológiou OHV dosahuje vynikajúcou účinnosťou vďaka spätným ventilom. To dáva benzínovej kosačke na trávu viac výkonu s menšou spotrebou a vďaka systému QuickStart sa dá tiež ľahko a rýchlo spustiť. Jednorýchlostný pohon kolies zaisťuje ľahký priebeh. S touto benzínovou kosačkou je možné kosenie, chytanie a mulčovanie vďaka funkcii 3INONE. Veľké kolesá XXL a ergonomicky tvarovaná rukoväť zvyšujú pohodlie pri obsluhe sóla pomocou AL-KO 4738 SP-A. Vďaka dobrej aerodynamike krytu umožňuje vysoká a stabilná konštrukcia z oceľového plechu zachytenie trávy obzvlášť efektívne. To končí v 65 l tkaninovom koši.


Kúpte si benzínovú kosačku na trávu solo by AL-KO 4738 SP-A a alternatívy

Jednoducho si kúpte benzínovú kosačku na trávu samostatne od AL-KO 4738 SP-A v našom online obchode s prémiovými službami alebo nájdite predajcu vo vašom okolí. Benzínová kosačka solo by AL-KO 4738 SP-A predstavuje efektívnu podporu vašej záhrady za atraktívnu cenu.Chceli by ste benzínovú kosačku na trávu s motorom Briggs & Stratton? Potom odporúčame benzínovú kosačku na trávu solo by AL-KO 4738 SP.

ALK127456