Benzínová kosačka solo by AL-KO 4710 SP-A
  • Benzínová kosačka solo by AL-KO 4710 SP-A

Benzínová kosačka solo by AL-KO 4710 SP-A

 

Doručenie zásielky

 

Vrátenie tovaru

  • Odolné puzdro z oceľového plechu pre dlhú životnosť s vynikajúcimi vlastnosťami kosenia a zachytávania
  • Úsporný pohon zadných kolies
  • Ergonomicky tvarovaná riadidlá pre kosenie trávnika bez únavy
  • 60 l zberný kôš s indikátorom hladiny a ľahkým vyprazdňováním
  • Kolesá s guľôčkovým ložiskom pre ľahké tlačenie

Benzínové kosačky na trávu sólo od produktovej rady AL-KO, ktoré sú k dispozícii iba od špecializovaných predajcov, ponúkajú vysoký komfort a vyznačujú sa najlepšou kvalitou a trvanlivosťou.


Benzínová kosačka solo by AL-KO 4710 SP-A

Robustná, výkonná benzínová kosačka na trávu. Kvalita a trvanlivosť sú s týmto produktom zaručené vďaka hlavným cieľom „skonštruované v Nemecku“ a „vyrobené v Rakúsku“. Spoľahlivosť nie je pre solo by AL-KO 4710 SP-A cudzí.


Technické detaily benzínovej kosačky na trávu solo by AL-KO 4710 SP-A

S kosiacou šírkou 46 cm je benzínová kosačka na trávu samostatne od AL-KO 4710 SP-A ideálnym partnerom pre záhrady strednej veľkosti do cca 1100 m². Výška kosenia môže byť nastavená 7-krát z 25 mm na 75 mm pomocou jediného kolesa. Motor AL-KO Pro s výkonom 2,1 kW s technológiou OHV dosahuje vynikajúcou účinnosťou vďaka spätným ventilom. Veľké kolesá s guľôčkovým ložiskom a ergonomicky tvarovaná rukoväť zvyšujú pohodlie pri ovládaní benzínové kosačky AL-KO 4710 SP-A. Vďaka 1-stupňovému pohonu kolies a plynulo bežiacim kolesám je pokrok v záhrade bez námahy. Vďaka dobrej aerodynamike krytu umožňuje vysoká a stabilná konštrukcia z oceľového plechu zachytenie trávy obzvlášť efektívne. To končí v 60 l plastovom zbernom koši.


Kúpte si benzínovú kosačku na trávu solo by AL-KO 4710 SP-A a alternatívy

Jednoducho si kúpte benzínovú kosačku na trávu solo by AL-KO 4710 SP-A v našom online obchode s prémiovými službami alebo nájdite predajcu vo vašom okolí. Benzínová kosačka na trávu solo by AL-KO 4710 SP-A predstavuje efektívnu podporu vašej záhrady za atraktívnu cenu.
Chceli by ste benzínovú kosačku na trávu bez pohonu kolies? Potom odporúčame benzínovú kosačku na trávu samostatne od AL-KO 4710 P-A.


ALK127581