Kultivátor solo by AL-KO MH 7505 V2R
  • Kultivátor solo by AL-KO MH 7505 V2R

Kultivátor solo by AL-KO MH 7505 V2R

 

Doručenie zásielky

 

Vrátenie tovaru

  • Na kyprenie s rozdrobením najemno aj pri ťažkej pôde, príprava pred výsevom, zapracovanie rozdrveného záhradného odpadu, humusových hnojív a rašeliny
  • 3,6 kW motor Honda so silným ťahom pre vysoký trvalý výkon
  • 4/6 aktívnych hviezdicových kypriacich nožov so šírkou kyprenia až do 75 cm a pracovnou hĺbkou do 15 cm, s reťazovým pohonom a integrovaným transportným kolesom
  • Práca šetrná voči telu s nastaviteľným a výkyvným vodiacim držadlom
  • 2 rýchlosti vpred a 1 spätný chod pre ešte efektívnejšiu prácu

Silní pomocníci pre každého majiteľa úžitkovej záhrady: naše motorové kultivátory presviedčajú silnými motormi pre trvalé používanie a výborne optimalizovanými prvkami ovládania. Tieto robustné stroje sú pritom obratné, dajú sa ľahko a bezpečne viesť. V profesionálnej kvalite solo by AL-KO.


Motorový kultivátor solo by AL-KO 7505 V2R – s profesionálnou frézou na všetkých typoch pôdy.

Motorový kultivátor 7505 V2R je pracovný stroj so silným ťahom pre efektívne, časovo úsporné trvalé používanie v náročnej prírodnej záhrade, na pestovateľských záhonoch a na úžitkových plochách. Dve rýchlosti vpred a spätný chod umožňujú rýchly postup prác a vysokú flexibilitu.
Ideálny na kultiváciu, prevzdušnenie a revitalizáciu pôdy: pomocou motorového kultivátora solo by AL-KO 7505 V2R dobre pripravíte pôdu pred výsevom, skypríte ju a zapracujete do nej výživné látky, hnojivá a čerstvú rašelinu.
Či už ide o údržbu záhrady zo strany hobby-záhradkára, pestovateľa zeleniny alebo majiteľa úžitkovej záhrady – tento motorový kultivátor s enormne silným ťahom je Vašou najlepšou voľbou pre vysoko efektívne spracovanie aj väčších plôch. Svižne postupuje na pôde každej kvality a pracuje pritom šetrne voči telu – vďaka dobrej obratnosti tohto veľkého stroja s výškovo nastaviteľným a výkyvným vodiacim držadlom a spätnému chodu.


Technické údaje motorového kultivátora solo by AL-KO 7505 V2R

Motorový kultivátor 7505 V2R je so svojou nastaviteľnou pracovnou šírkou od 50 do 75 cm optimálny stroj na profesionálne spracovanie pôdy a údržbu záhrady od malých až po veľké plochy. Zvládne dokonca aj ťažkú, suchú a ílovitú pôdu – práve pri trvalom používaní.
Pomocou integrovaného transportného kolesa môžete motorový kultivátor pohodlne presunúť z jedného pracovného miesta na iné. 2 rýchlosti vpred a 1 spätný chod sa starajú o flexibilitu a efektívnosť práce, šetriacej silu.
Pôdna fréza 7505 V2R je Váš verný sprievodca pri náročnom trvalom používaní – a už svojou konštrukciou je uspôsobený tak, aby Vaša práca ako obsluhy stroja bola šetrná voči telu a neunavujúca. V záujme toho ergonomické ovládacie prvky podporujú prácu v každej polohe. Plynová rukoväť je vždy ľahko dostupná, vodiace držadlo je individuálne nastaviteľné podľa telesnej výšky obsluhy stroja a v prípade potreby je výkyvné do strany. Tým optimálne vyrovnáte nerovnosti, zvládnete úzke miesta a šetríte pôdu, pretože na skyprenú pôdu už nemusíte stúpať.
Vysokokvalitný kryt motorového kultivátora z robustného oceľového plechu navyše chráni oosobu vedúcu stroj pred odlietavajúcimi kameňmi a zeminou.


Motorový kultivátor solo by AL-KO 7505 V2R - kúpiť & alternatívy

Motorový kultivátor solo by AL-KO 7505 V2R môžete kúpiť v našom e-shope alebo u niektorého z našich odborných predajcov.
Ako vhodné príslušenstvo je v ponuke: ohŕňací pluh (obj.č. 127 334).
Ak chcete skôr ľahký základný model na kyprenie hobby-záhradky, sú cenovo výhodnou alternatívou modely AL-KO od MH 350-4 (obj.č. 112 644).


ALK127322