Kultivátor AL-KO MH 5065 R
  • Kultivátor AL-KO MH 5065 R

Kultivátor AL-KO MH 5065 R

 

Doručenie zásielky

 

Vrátenie tovaru

  • 4,15 kW motorový kultivátor s veľmi silným ťahom na kyprenie pôdy s rozdrobením najemno a prípravu výsevu
  • Ideálny na zapracovanie rozdrveného záhradného odpadu, humusových hnojív alebo rašeliny
  • 6 aktívne pracujúcich kypriacich nožov s pracovnou šírkou až do 75 cm so silným ťahom na tvrdej, ílovitej pôde
  • Manévrovanie šetrné voči telu a obratnosť vďaka bočne výkyvnému vodiacemu držadlu a spätnému chodu
  • Bezpečnostná ručná páka na zablokovanie samovoľného otáčania kypriacich nožov

Silní pomocníci v úžitkovej záhrade: naše motorové kultivátory bodujú aktívnymi kypriacimi nožmi, silnými motormi a skvelou ergonómiou ovládania. Tieto silné stroje sú obratné, dajú sa ľahko a bez námahy ovládať.


Motorový kultivátor AL-KO MH 5065 R - ťažný kôň s enormnou rezervou sily

Motorový kultivátor MH 5065 R je Váš pracovný stroj so silným ťahom pre efektívne, časovo úsporné použitie v náročnej prírodnej záhrade, na pestovateľských záhonoch a na úžitkových plochách.
Či už ide o kultiváciu, prevzdušnenie alebo revitalizáciu pôdy: pomocou motorového kultivátora AL-KO MH 5065 R dobre pripravíte pôdu pred výsevom, skypríte ju a zapracujete do nej výživné látky, hnojivá a čerstvú rašelinu.
Ako hobby-záhradkár alebo pestovateľ zeleniny pomocou tohto výslovne silného motorového kultivátora citeľne zredukujete námahu potrebnú na spracovanie pôdy. Na akejkoľvek pôde budete postupovať svižne vpred a pritom budete pracovať spôsobom šetrným voči telu.


Technické údaje motorového kultivátora AL-KO MH 5065 R

S motorovým kultivátorom MH 5065 R a jeho pracovnou šírkou od 55 do 75 cm si kyprenie veľkých plôch nevyžaduje žiadnu veľkú námahu, dokonca ani keď ide o ťažkú a ílovitú pôdu.
Mimoriadne silný 4,15 kW motor kultivátora MH 5065 R sa pritom stará o veľkú silu ťahu, kým aktívne pracujúce, špeciálne tvarované 6-hviezdicové kypriace nože umožňujú spracovanie pôdy s rozdrobením na veľmi jemno. 1 rýchlosť vpred a 1 rýchlosť vzad sa starajú o prácu, pri ktorej šetríte silu a o manévrovanie bez námahy.
Ideálny na prácu v postoji nepreťažujúcom telo, na prácu na úzkych miestach alebo šetrnú voči pôde: ergonomické ovládacie prvky MH 5065 R Vám uľahčujú prácu v každej polohe. Možnosť vytočiť držadlo nabok Vám dovoľuje pracovať bez toho, aby ste museli stúpať na už skyprenú pôdu.
Bezpečnosť je tromf: vďaka blokujúcej bezpečnostnej ručnej páke je vylúčené samovoľné otáčanie kypriacich nožov. Vysokokvalitný kryt motorového kultivátora z robustného oceľového plechu navyše chráni osobu vedúcu stroj pred odlietavajúcimi kameňmi a zeminou.


Motorový kultivátor AL-KO MH 5065 R – kúpiť & alternatívy

Motorový kultivátor MH 5065 R môžete kúpiť v našom e-shope alebo u niektorého z našich odborných predajcov.
Ak chcete kypriť malý alebo stredne veľký pozemok, sú cenovo výhodnými alternatívami modely MH 350-4 (obj.č. 112 644) a MH 4005 (obj.č. 113 255).
Všimnite si aj doplnkové ľahko vymeniteľné príslušenstvo k motorovým kultivátorom AL-KO: ohŕňací pluh, rozšírenie frézy, kolesá na prepravu a na pohon.


ALK113276