Kultivátor AL-KO MH 5007 R
  • Kultivátor AL-KO MH 5007 R

Kultivátor AL-KO MH 5007 R

 

Doručenie zásielky

 

Vrátenie tovaru

  • Silný 2,3 kW motorový kultivátor na kyprenie pôdy s rozdrobením najemno a prípravu pred výsevom
  • Manévrovanie bez námahy vďaka spätnému chodu a chodu vpred
  • Aktívne pracujúce 4-hviezdicové kypriace nože so silným ťahom aj na tvrdej, ílovitej pôde
  • Plynule výškovo nastaviteľná kypriaca ostroha pre nastavenie správnej pracovnej hĺbky
  • Veľmi robustná závitovková prevodovka v olejovom kúpeli, pohon prostredníctvom klinového remeňa

Silní pomocníci v úžitkovej záhrade: naše motorové kultivátory bodujú aktívnymi kypriacimi nožmi, silnými motormi a skvelou ergonómiou ovládania. Tieto robustné stroje sú obratné a dajú sa ľahko viesť.


Motorový kultivátor AL-KO MH 5007 R – robustný silák

Motorový kultivátor MH 5007 R je Váš pomocník so silným ťahom pre efektívne, časovo úsporné použitie vo Vašej náročnej prírodnej záhrade.
S motorovým kultivátorom AL-KO MH 5007 R dobre pripravíte pôdu na výsev, skypríte ju a zapracujete do nej výživné látky, hnojivá a čerstvú rašelinu.
Ako hobby-záhradkár alebo pestovateľ zeleniny pomocou tohto silného motorového kultivátora citeľne zredukujete Vašu námahu potrebnú na spracovanie pôdy. Na akejkoľvek pôde budete postupovať svižne vpred a pritom budete pracovať šetrne voči telu – vďaka dobrej obratnosti stroja s nastaviteľným a výkyvným vodiacim držadlom a spätnému chodu.


Technické údaje motorového kultivátora AL-KO MH 5007 R

Ergonomické vodiace držadlo, nastaviteľné so 4 polohami, rovnako bočne nastaviteľné 1-stupňovo doľava a doprava, ako aj sklopné kvôli preprave.
Aktívne pracujúce špeciálne tvarované 4-hviezdicové kypriace nože sú konštruované na spracovanie pôdy s rozdrobením najemno – a motor kultivátora MH 5007 R s výkonom 2,3 kW sa stará o tú správnu silu ťahu. 1 rýchlosť vpred a spätný chod preberajú hlavnú záťaž a pomocou kypriacej ostrohy môžete jendoducho nastaviť pracovnú hĺbku.
Bočne výkyvné držadlo sa stará o to, aby sa na skyprenú pôdu už nemuselo stúpať.
Bezpečnosť je tromf: vďaka blokujúcej bezpečnostnej ručnej páke je vylúčené samovoľné otáčanie kypriacich nožov predstavujúce nebezpečenstvo úrazu. Vysokokvalitný kryt motorového kultivátora navyše chráni nielen nože, ale aj osobu vedúcu stroj pred odlietavajúcimi kameňmi a hrudami zeminy.


Motorový kultivátor AL-KO MH 5007 R – kúpiť & alternatívy

Motorový kultivátor MH 5007 R môžete kúpiť v našom e-shope alebo u niektorého z našich odborných predajcov. Je to silné riešenie na spracovanie pôdy od stredných po veľké plochy.
Ak chcete kypriť menší pozemok, je alternatívou model MH 350-4 (obj.č. 112 644). Ak uprednostňujete maximálny výkon motora a pracovnú šírku, odporúčame Vám model MH 5065 R (obj.č. 113 276).
Všimnite si tiež, že rovnako ponúkame aj rôzne prídavné nástroje ako ohŕňací pluh, rozšírenie frézy, atď.

ALK113620