AKU Vertikutátor SF 4036 Energy Flex
  • AKU Vertikutátor SF 4036 Energy Flex

AKU Vertikutátor SF 4036 Energy Flex

 

Doručenie zásielky

 

Vrátenie tovaru

  • Ľahký a tichý, ideálny pre malé trávnaté plochy
  • Akumulátorová prevádzka nezávislá od elektrickej siete (akumulátor a nabíjačka nie sú súčasťou dodávky)
  • Práca bez výfukových plynov
  • Veľká obratnosť a držanie stopy vďaka 2-osovému prevedeniu
  • Stabilný vertikutačný valec s oceľovými nožmi

Akumulátorový vertikutátor AL-KO SF 4036 Vám pomôže pri údržbe Vašich trávnatých plôch. Vďaka nízkej hmotnosti a veľkej obratnosti je ideálnym partnerom pre menšie trávnaté plochy do 250 m².


Akumulátorový vertikutátor AL-KO SF 4036

S akumulátorovým vertikutátorom AL-KO SF 4036 môžete pracovať vo Vašej domácej záhrade nezávisle od elektrického kábla. Ľahká a obratná konštrukcia sa vynikajúco hodí do menších záhrad. Výšku držadla možno niekoľkými pohybmi rúk nastaviť podľa Vašich osobných potrieb, vďaka čomu budete pracovať bez únavy a ergonomicky. Poskytnite Vášmu trávniku opäť vzduch na dýchanie a možnosť dobre prijímať živiny.


Technické detaily akumulátorového vertikutátora AL-KO SF 4036

Akumulátorový vertikutátor AL-KO SF 4036 je poháňaný naším 40 V lítium-iónovým akumulátorom zo série EnergyFlex, ktorý je v ponuke v alternatívnom prevedení 4 Ah a 5 Ah. Kompaktná konštrukcia vertikutátora s pracovnou šírkou 36 cm a 2-osovým prevedením, ktoré sa stará o vysokú jazdnú stabilitu, zaručuje príjemnú prácu. Pracovnú hĺbku vertikutačného valca možno nastaviť centrálne v 5 krokoch. Vertikutačný valec má 12 robustných oceľových nožov, ktoré akumulátorovému vertikutátoru AL-KO SF 4036 zabezpečujú dlhú životnosť. Vertikutačný valec možno niekoľkými pohybmi rúk zameniť za prevzdušňovací valec (obj.č. 113621) s efektívnymi oceľovými pružinovými zubami, ponúkaný ako možný doplnok, vďaka čomu môžete Váš trávnik jedným strojom nielen vertikutovať, ale ešte aj prevzdušňovať. Ako doplnková výbava je v ponuke 50 l tkaninový zberný vak (obj.č. 113622).


Akumulátorový vertikutátor AL-KO SF 4036 – kúpiť & alternatívy

Akumulátorový vertikutátor AL-KO SF 4036 môžete kúpiť pohodlne z domu v našom e-shope. Alternatívne ho prirodzene môžete kúpiť aj u niektorého z našich odborných predajcov AL-KO.
Ak potrebujete vertikutátor pre väčšie plochy, odporúčame Vám elektrický vertikutátor AL-KO Combi Care 36.8 E Comfort.
S akumulátorom EnergyFlex (nie je súčasťou dodávky) môžete obratom ruky prevádzkovať aj ďalšie záhradné stroje zo série EnergyFlex, a tak využijete celú paletu produktov záhradných strojov od AL-KO.


Naše výhody pre Vás

Naša dvojročná záruka výrobcusa vzťahuje aj na akumulátortohto stroja. Dátum nákupu: od 01.06.2017.

ALK113574