Benzínový krovinorez AL-KO BC 225 B
  • Benzínový krovinorez AL-KO BC 225 B

Benzínový krovinorez AL-KO BC 225 B

 

Doručenie zásielky

 

Vrátenie tovaru

  • Ľahká, šikovná motorová kosa na nezávislú prácu
  • 2-taktný motor s ľahkým štartom pomocou lanka
  • Bezpečné, precízne vedenie vďaka nastaviteľnému držadlu typu „bike“ a nosnému popruhu s ochranou bokov
  • Cievka so strunou & robustný kovový trojzubec v dodávke
  • Ideálny na čistenie od krovia a trávy, ako aj na kosenie popri múroch, plotoch a iných prekážkach

Výkonné kosenie pri bezpečnom vedení a nízkej hmotnosti. To je charakteristické pre základné modely medzi benzínovými motorovými kosami AL-KO, naše šikovné kompaktné produkty v kategórii kosenie trávy.


Benzínový krovinorez AL-KO BC 225 B – flexibilné kompaktné riešenie pre náročných

Kosiť nezávisle, kde chcete: AL-KO BC 225 B presviedča efektívnymi výsledkami kosenia v osvedčenej kvalite AL-KO. Tento základný model medzi benzínovými krovinorezmi so šírkou záberu podľa výberu 41 cm (struna) alebo 25 cm (nôž )robí svoju prácu vo väčších záhradách, na lúkach, vo svahoch a v nepravidelných častiach Vášho pozemku bez kábla a času potrebného na nabitie akumulátora. Pracujte s týmto krovinorezom tam, kde Vaša kosačka naráža na svoje limity.
Nízka hmotnosť, nastaviteľné držadlo typu „bike“ (držadlo B) a pohodlná Tipp-automatika (okrem prevádzky s nožom) pre vždy optimálnu dĺžku struny zaručujú bezpečnú a jednoduchú manipuláciu s kosou. Extra bezpečnosť a ľahkú manipuláciu poskytuje nosný popruh s ochranou bokov.


Technické detaily AL-KO BC 225 B

S touto motorovou kosou s 0,7 kW 2-taktným motorom najnovšej generácie s ľahkým štartom disponujete silným pomocníkom, ktorý budete aj ako začiatočník alebo hobby- záhradník obsluhovať ľahko a bezpečne. Vďaka jeho sile si poradíte v každom teréne – či už na veľkých plochách trávnika, vo vysokej tráve, pri živých plotoch alebo v kroví.
Optimálna flexibilita vďaka vymeniteľnej hlavici: šetrnú strunovú hlavicu so šírkou záberu 41 cm možno obratom ruky nahradiť priloženým 25 cm kovovým nožom – pre ľahký postup aj v ťažkom teréne! Nízka hmotnosť iba 5,9 kg a jednoduchá manipulácia s ergonomickým mäkkým držadlom zaručujú efektívnu prácu a rýchle výsledky kosenia na ploche ako aj popri plotoch a múroch. Pomocou Tipp- automatiky ľahko nastavíte optimálnu dĺžku struny počas kosenia tak, že jednoducho klepnete hlavicou vyžínača o zem (okrem prevádzky s nožom).
Nezávislosť od času potrebného na nabitie akumulátora a od spleti káblov – Vaše plus na veľkých trávnikoch a na odľahlých plochách.
Pre Vašu bezpečnosť : aj keď má BC 225 B benzínový motor, môžu s ním aj hobby- záhradníci a začiatočníci vďaka jeho ergonomickej konštrukcii, optimálnemu rozloženiu hmotnosti a pohodlným držadlám ľahko manipulovať.
Poznámka: údaje o veľkosti plochy sa môžu líšiť v závislosti od charakteru koseného materiálu (výška trávy, hustota trávy, stupeň vlhkosti, atď.).


AL-KO BC 225 B – kúpiť & alternatívy

AL-KO BC 225 B môžete kúpiť v našom e-shope alebo u odborného predajcu. Je to perfektný produkt, ak hľadáte ľahkú a šikovný benzínový krovinorez s reznou strunou a kovovým nožom pre maximálnu flexibilitu v záhrade a na väčších plochách. Na prípravu benzínovej zmesi odporúčame samomiešací olej so zníženou dymivosťou – univerzálny olej pre 2-taktné motory AL-KO (Art. 112896).
Ak hľadáte ľahkú, cenovú výhodnú motorovú kosu so strunovou hlavou, odporúčame Vám AL-KO BC 225 L. Ak je potrebný vyšší výkon pre väčšie plochy a náročný terén, sú veľmi vhodné benzínové motorové kosy AL-KO radu Comfort a Premium . Na veľmi precíznu prácu na jemných okrajoch trávnika a v malých, členitých záhradách sa vyplatí pozrieť si modely vyžínačov AL-KO.

ALK113253