Benzínová kosačka solo by AL-KO 4218 P-A
  • Benzínová kosačka solo by AL-KO 4218 P-A

Benzínová kosačka solo by AL-KO 4218 P-A

 

Doručenie zásielky

 

Vrátenie tovaru

  • Robustné těleso z oceľového plechu pre dlhú životnosť
  • Ergonomicky tvarovaná riadidlá pre kosenie trávnika bez únavy
  • 65 l zberný kôš s ukazovateľom hladiny
  • Kolesá s guľôčkovým ložiskom pre ľahké tlačenie
  • Pohodlné nastavenie výšky kosenia

Benzínové kosačky na trávu rady solo od AL-KO ponúkajú vysoký stupeň pohodlia a vyznačujú sa najlepšou kvalitou a trvanlivosťou.


Benzínová kosačka solo by AL-KO 4218 P-A

Malý, ale pekný - takto sa prezentuje táto agilná benzínová kosačka. Kvalita a trvanlivosť sú s týmto produktom zaručené vďaka hlavným cieľom „skonštruované v Nemecku“ a „vyrobené v Rakúsku“. Spoľahlivosť nie je pre solo od AL-KO 4218 P-A cudzí.


Technické údaje benzínovej kosačky na trávu 4218 P-A

Benzínová kosačka 4218 P-A je so šírkou záberu 42 cm ideálnym partnerom pre malé a stredné záhrady. Výška kosenia môže byť nastavená od 25 do 75 mm pomocou jediného kolesa. Silný motor AL-KO s výkonom 2,0 kW s technológiou OHV dosahuje so svojimi spätnými ventilmi vynikajúcu účinnosť. Kolesá XL s guľôčkami a ergonomicky tvarovaná rukoväť zvyšujú pohodlie pri ovládaní benzínové kosačky solo by AL-KO 4218 P-A. Vďaka vysokej aerodynamike krytu umožňuje robustné puzdro z oceľového plechu obzvlášť efektívne zachytenie pokosenej trávy. To končí v 65 l tkaninovom koši.


Kúpte si benzínovú kosačku na trávu 4218 P-A a alternatívy

Jednoducho si kúpte benzínovú kosačku na trávu 4218 P-A v našom online obchode alebo nájdite predajcu vo vašom okolí. Benzínová kosačka 4218 P-A je účinnou oporou pre vašu záhradu za atraktívnu cenu.
Chceli by ste benzínovú kosačku na trávu s pohonom kolies? Potom odporúčame benzínovú kosačku na trávu 4238 SP-A.


ALK127450